Odkazy

www.ekozahrady.com

www.permakulturacs.cz

www.homaterapie.cz 

www.geofflawton.com

www.cultura.cz

www.seppholzer.at

www.agrolesnictvi.cz

www.carboneg.eu

www.adapteraawards.cz

Akce a novinky

Jsme ve finále soutěže Adapterra Awards. Může nás podpořit svým hlasem.

Přátelé dostali jsme pozvánku zúčastnit se soutěže Adapterra Awards, která oceňuje inspirativní projekty pro naši přírodu. Prošli jsme až do finále a budeme vám vděčni za podporu při hlasování pro Jagava Permafarmu s projektem Regenerace půdy a krajiny. Ekologicky hospodaříme na 50 hektarech na Veselici. Pěstujeme jídlo v podobě zeleniny, ovoce a obilí. Naše řešení chladí naše pole a krajinu, zadržuje více vody, podporuje půdní život a to bez chemie a umělých hnojiv. Vysadili jsme 4.900 stromů, 13.000 keřů, 4 km živých plotů, 2 km svejlů pro zachytávání srážek, 1,3 km bioklimatických pásů a mnoho dalšího. Součástí farmy je i kreativní centrum s ubytováním. Máme rádi živou a úrodnou půdu a krajinu. Podpořte nás jestli se vám líbíme :-).

Akce, které se konaly

Za poslední dobu proběhlo hodně akcí. Jen namátkou proběhly besedy se zajímavými hosty jako jsou: Jaroslav Dušek Pjér La Šé´z Anna Hogenová Viliam Poltikovič Dominika a Marek s Hovory ze Země Ivo Novosad Jan Vojáček Jan Rak a spousta dalšíchh krásných akcí.

Všechny akce a novinky

Copyright © 2024 Jagava Permafarma Veselice - všechna práva vyhrazena | Design vision - internetová agentura | ADMINISTRACE