Bedýnky

Zeleninu pěstujeme na ploše cca 5 hektarů a již čtvrtým rokem úplně bez jakékoliv chemie. K výživě půdy používáme pouze vlastník kompost, hnůj a správné osevní postupy se zeleným hnojením. Často také hnojíme tzv. plevelem, který není plevel, ale jsou to rostliny často i léčivé bylinky, které nám ukazují, co se děje v půdě a doplňují do půdy látky, které tam chybí. Úžasně nám také pomáhájí statisíce žížal, které zpracují desítky tun půdy na hektar za rok. Postupně se půda regenreuje a vzniká živá půda se zásobou humusu.

 

Ze zdravé půdy vyrostou zdravé rostliny. Ze zdravých rostlin mohou být  zdravé potraviny a ze zdravých potravin bude zdravý člověk se zdravým tělem a duší.

 

Vstoupili jsme také do závazku ekologického hospodaření. Naše certifikační autorita je Biokont CZ, s.r.o.

 

Snažíme se provádět práce podle lunárního kalendáře a Výsevních dnů Marie Thunové. Používáme bio osivo některé i z biodynamického zemědělství.

 

Nabízíme zeleninu a ovoce formou známých bedýnek.

Obsah sezónní zeleniny:

brambory, mrkev, petržel, celer, pórek, cibule, česnek, dýně, cuketa, červená řepa, salát, zelí, kapusta, kedluben, ředkvičky, paprika, okurka, rajče, špenát, mangold, bylinky, topinambury, vlašské ořechy, vždy co aktuálně roste ev. je možné přes zimu uskladnit

Zelenina je v sezóně vždy pestrá a čerstvá

 

Menší bedýnka: 350,- Kč

Hmotnost: 3-5 kg sezónní zeleniny

 

Větší bedýnka: 450,- Kč

Hmotnost: 5-7 kg sezónní zeleniny

 

Odběrní místa

 

Mladá Boleslav:

Praha:

Liberec:

 

Objednávka bedýnky

Copyright © 2023 Jagava Permafarma Veselice - všechna práva vyhrazena | Design vision - internetová agentura | ADMINISTRACE