Síla ženy - Jsme jedno a přesto každá za sebe

Síla ženy - Jsme jedno a přesto každá za sebe

19.04.2018

Pořádá Prema Jivan (Lenka Chourová) www.studiolife.cz 1. blok začíná 19. - 22.4. 2018

Síla ženy, znamená být si vědoma sama sebe. Znát své pocity, propojit se se všemi částmi svého těla a žít ve svém těle. Zakořenit se a nechat energii růst, tak abychom mohly být plně přítomny života.

Stanu se Vám v této škole průvodcem, provedu Vás vašimi stíny, které vytváří různé závislosti,  připoutanost nebo boj se životními situacemi.


Prozkoumáme tu část vás, která je ukrytá, a před kterou si vytváříme spousty vzorců chování, abychom se nemusely na tuto část sebe podívat, právě tato část nás samých skrývá ten nejcennější poklad a tím je naše vnitřní síla.
Podíváme se na strachy, které nám snižují energetickou vibraci a nedovolují se projevit v plné síle.

Rozpomeneme se na to, co k ženě patří a co jí je dávno známé. A co to je? Je to její dětská nevinnost, pokora, hravost, pravdivost, divokost, síla víry a důvěry sama v sebe a v existenci.
Nalézt nadání, které k nám patří a uskutečnit svůj vlastní záměr. Milovat, aniž bychom ztratily samy sebe, milovat své tělo, přijímat svoji sexualitu.

Zpět na všechny akce a novinky

Copyright © 2024 Jagava Permafarma Veselice - všechna práva vyhrazena | Design vision - internetová agentura | ADMINISTRACE