Setkání workshop s JIřím Veselým a povídání až do usnutí

Setkání workshop s JIřím Veselým a povídání až do usnutí

Jakou řečí hovoří Univerzum? Nejsou žádné náhody nebo aha okamžiky, ale osobní tvorba každého člověka. Vědomá či nevědomá. Pokud se chcete dovědět více o vaší tvorbě a nahlédnout, jak s vámi o tom hovoří Vesmír přijeďte se podívat na permafarmu.

 

 

Vesmír nehovoří lidskými větami a "neslyší" to, co říkáme omezenými lidskými slovy. A proto mu nic nenamluvíme. Slyší přímo naši podstatu. Slyší motivace a důvody proč říkáme to, co říkáme. A umíme my vnímat jeho podstatu a jeho "řeč"? Jak k nám promlouvá? Skrze Kosmické principy a Kosmickou symboliku? 

 

Představíme si nový a fascinující koncept hlubšího vnímání významů jednoho ze základních symbolů vědomí Kosmu - čísel. 

Ukážeme si také, jak lze dostávat konkrétní odpovědi na naše konkrétní otázky skrze cílenou práci se sny. Zvědomíme si možnosti vědomé komunikace s vyšším vědomím. Žádné teorie, ani mentorování, vše reálně uchopitelné principy pro každodenní realitu života.
Ukazuje se, že netradiční forma workshopu, kdy všichni v uvolněné atmosféře a náladě společně přespíme a "pracujeme" se sny, přináší nové dimenze vnímání. 

Je to nasávání informací tzv. "mezi řádky" A přesně o tom je komunikace s vyšším vědomím. Řeč symboliky a řeč Kosmu je dobré umět vnímat tzv. "mezi řádky."

NULOVÝ BOD: Zvolený termín netradičního workshopu nám tentokrát vychází přímo Kosmicky vstříc. První jarní den, doba jarní rovnodennosti - to je silný čas tvoření, je to čas NULOVÉHO BODU. Když se všechny síly vyrovnávají, a vše utichne a ustane, VZNIKÁ STAV NULOVÉHO BODU. 
Je to stav, kdy se může stát zázrak. Představte si, že se houpete na houpačce. Tam a zpět, tam a zpět. V jednu jedinou chviličku se však nacházíte v bodě, kdy levitujete. Je to bod úvrati, Pohyb Tam se již zastavil a pohyb zpět ještě nezapočal. 

V tomto nulovém bodě jsou všechny síly vyrovnány. Veškeré Vaše okolí nulového bodu se nachází v té nejcitlivější vibrační fázi a je se zázračnou citlivostí připraveno vnímat veškeré podněty, tedy i ty Vaše.

 

Začátek: sobota 27.6.2020 od 11.00 do 24 a neděle od 0 do 11.00 hodin

Konec: neděle 28.6.2020 do 11.00 hodin (podle situace i déle)

Registrace: tomas.franek@permafarma.cz

Telefon: 602 404 355

Adresa: Jagava Permafarma, Veselice 16, 294 04 Veselice

Cena: 1.440,- Kč, účet číslo: 1656243093/0800 variabilní symbol: 22 + zpráva: vaše příjmení

Cena zahrnuje přespání na pokoji, večeři a nedělní snídani. Další občerstvení na místě za poplatek.

Pro vaše pohodlí doporučujeme si vzít karimatku, polštářek, příp.spacák(jen na pocit pohodlí na sále). Deky jsou k dispozici.

 

Informace o lektorovi:

• člen Centra Serafín - brněnské centrum seberozvoje
• autor knihy PRÁCE SE SNY (vydala Fontána)
• autor knihy a číselných karet SVĚTLO ČÍSEL
• aktivní v oblasti: přednášky, workshopy, semináře, osobní  
  vedení, zvukové terapie
Zpět na všechny akce a kurzy Objednat se na akci

Copyright © 2023 Jagava Permafarma Veselice - všechna práva vyhrazena | Design vision - internetová agentura | ADMINISTRACE